Odbierz dostęp do serii filmów

Poznaj 4 role lidera

I bądź przywódcą, którego  potrzebują dzisiejsze zespoły oraz biznesy

O losie przedsiębiorstw decydują jego liderzy! Technologia, oferta czy patenty od dawna nie budują trwałej przewagi konkurencyjnej. Konkurencja Cię dogoni w 3-6 miesięcy!

Trwałą przewagę marki budują umiejętności przywódcze. To od nich zależy czy zespół zna wizję i chętnie ją realizuje. To lider wyznacza unikalną strategię firmy. Daje przykład i wyznacza standardy, a także dba o rozwój zespołu.

Poznaj 4 role lidera i wzmocnij kompetencje, od których zależy sukces każdej organizacji!

Zapisz się i odbierz bezpłatny dostęp do serii 3 filmów edukacyjnych, z których dowiesz się:

9

Od czego zależy czy zespół żyje Twoją wizją i czuje sens jej realizacji?

9

Jak nadać znaczenie Twoim produktom, aby klienci je kupowali?

9

Jaki sposób wyznaczania strategii jest dobry, a który zgubny dla organizacji?

9

W jakich momentach lider musi być z zespołem, a kiedy powinien dać mu wolność?

Model przywództwa „4 Role Lidera” powstał na podstawie doświadczenia z własnymi biznesami i pracę z ponad 60 000 polskich i europejskich liderów!

Zapisz się i odbierz bezpłatny dostęp do serii 3 filmów edukacyjnych, z których dowiesz się:

Menedżerowie

Jeżeli jesteś na stanowisku zarządzającym (niezależnie od specyfiki zespołu), wyniki teamu zależą od tego, w jakim stopniu zainspirujesz zespół do realizacji Twojej wizji.

Przedsiębiorcy

Prowadząc własny biznes, jaki jego lider musisz każdego dnia dbać o to, aby wzmacniać przewagę konkurencyjną i aktualizować strategię.

Pracownicy z inicjatywą

Kiedy roznosi Cię ambicja i chcesz awansować, oprócz sumiennej pracy dyrektorzy i menedżerowie szukają cech przywódczych, aby mieć pewność, że sprostasz nowym wyzwaniom.

Autorka modelu przywództwa „4 Role Lidera”

Prowadząca

Beata Kapcewicz

Beata Kapcewicz

Przedsiębiorca, autorka książek i inwestor. Doradca Zarządów ds. rozwoju

Towarzyszy liderom i trenerom w rozwoju. Pracuje w różnych krajach z przedsiębiorcami i liderami przenosząc ich rezultaty na wyższy poziom. Autorka wielu programów i Szkoły Trenerów Leaders Are Trainers. W jej programach wzięło udział ponad 100 000 ludzi z wielu krajów. Podróżniczka i miłośniczka muzyki i tańca. Mentorka. Mówi, że każdy ma swój Mount Everest do zdobycia, dlatego uwalnia potencjał ludzi i firm by zaszli tam gdzie sobie wymarzą.

Nie tylko doradza i szkoli. Na co dzień jest także liderem, który mierzy się z tymi samymi wyzwaniami, co jej klienci. Szuka najlepszych rozwiązań, testuje i eksperymentuje. A potem najlepszymi praktykami dzieli się z uczestnikami swoich programów. Pierwszą firmę założyła 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniła wiele błędów. Ciągle się uczyła, aż doszło do tego, że jej obecna firma – Grupa Momentum – jest spełnieniem marzeń i celów.

Jeżeli chcesz być kompetentnym, skutecznym i spełnionym LIDEREM, za którym ludzie chętnie podążają, koniecznie obejrzyj tę serię filmów!

PS.

Jeżeli masz dość metod w stylu 21 kroków, 15 cech lidera i innych, skomplikowanych instrukcji,
jak poprawić swoje kompetencje przywódcze, na pewno docenisz model „4 Roli Lidera”.

To prostszy schemat, a dzięki temu skuteczniejszy i łatwiejszy w stosowaniu.

 

Organizatorem szkolenia jest Momentum Way.

Łączymy nowoczesne formy szkoleniowe oparte na idei praktykowania wiedzy.