ZŁAM TE 5 ZASAD

czyli rewolucja w edukacji i biznesie

BEZPŁATNY SPRINT Z BEATĄ KAPCEWICZ!

8 czerwca (wtorek) godz. 9:00 – 10:30 SPRINT live
9 czerwca (środa) godz. 9:00 – 10:30 SPRINT live

po live 7-dniowy CHALLENGE!

22 czerwca (wtorek) sesja pytań i odpowiedzi 

Rewolucja w rozwoju i edukacji. Dołącz do nowej generacji liderów i trenerów. Złam stare zasady w rozwoju.

  • 2 dni intensywnego szkolenia LIVE
  • 7 dni challenge’u na grupie LAT na FB

PROGRAM SPRINTU

Zarezerwuj swój czas na dwa spotkania w ramach sprintu, 7 dni challenge’u oraz sesję pytań i odpowiedzi, w czasie których opowiem Ci o TECHNIKACH, które pozwolą Ci dokonać rewolucji!

DZIEŃ PIERWSZY 8 czerwca

Live: 9:00 – 10:30

1,5 godziny nasyconego wiedzą spotkania “Role lidera w trudnych czasach i pracy online”

DZIEŃ DRUGI 9 czerwca

Live: 9:00 – 10:30

1,5 godziny z praktykiem, trenerem i ekspertem pracy z zespołami podczas spotkania ”Złam te 5 zasad i dołącz do nowej generacji liderów-trenerów”

CHALLENGE

7-DNIOWY

7 dni challenge’u “Pokonaj swój schemat!” na grupie Liderzy to Trenerzy na Facebooku 

SESJA Q&A 22 czerwca

ZOOM: 19:00

Sesja pytań i odpowiedzi – bonusowe spotkanie dla uczestników LOVEbrand sprintu

Coraz więcej ludzi nie osiąga rezultatu nie dlatego, że czegoś nie potrafi, tylko dlatego, że starymi schematami próbują rozwiązać nowe wyzwania. Ponieważ realizowali te schematy bardzo długo, nawet nie zauważają, że stały się one autopilotem, pewnym mechanizmem automatycznym, który zagościł w ich świadomości i właśnie w nieświadomy sposób kieruje ich zachowaniami.

Ludzie potrzebują przetrwać, więc uczą się tych automatycznych rzeczy jako pierwotnego mechanizmu przetrwania.

To kompletnie nie służy osiąganiu nowych celów! Żeby osiągać nowy rezultat, trzeba podjąć nowe działanie.

Nowe działania to nowe decyzje, a nowe decyzje zawsze płyną ze sposobu myślenia i z emocji, które ten sposób myślenia wytwarza. 

W biznesie, na sali szkoleniowej, ale także w życiu, człowiek bardzo często wpada w podobne schematy i jest kilka takich, które można wyłonić jako najczęściej powielające się, które najczęściej powstrzymują nas przed osiąganiem nowych rezultatów. Przełam swój schemat rozwoju, żeby stać się liderem i trenerem na nowe czasy i  móc uczyć innych.

Poznasz różne mechanizmy, które blokują twoją skuteczność. 

Zrozumiesz, jak działają blokujące schematy myślowe i niewspierające przekonania po to, żeby podjąć decyzję o ich zmianie.  

Otrzymasz kilka prostych narzędzi, które lider, trener, ale także człowiek, który po prostu chce sam osiągnąć lepsze rezultaty, może wprowadzić w życiu, biznesie, zespole albo na sali szkoleniowej, by móc pójść po nowe. 

Dowiesz się jak przełamać swój schemat rozwoju, żeby stać się liderem i trenerem na nowe czasy i  móc uczyć innych.

PROWADZĄCA SPRINT

Beata Kapcewicz – mentor dla liderów i trenerów w obszarze skuteczności i marki osobistej. Uznawana za jedną z najbardziej doświadczonych i skutecznych trenerek w biznesie. Jedna z bardziej wyrazistych kobiet w polskim biznesie i na scenie rozwoju biznesowego. Wspiera firmy i przedsiębiorców w budowaniu strategii LOVEbrand.

Jest autorką książek i ekspertem w mediach z dziedziny biznesu, kariery, marki osobistej i przywództwa, która pomogła już tysiącom liderów i przedsiębiorców w Polsce budować strategie LOVEbrand, markę osobistą i skuteczne biznesy.

Twórczyni autorskich programów mentoringowych: BRANDrevolution, Trener Online i Mówca Online, z których skorzystało już tysiące przedsiębiorców.

Twórczyni własnej metodyki uczenia i założycielka Szkoły Świadomych i Skutecznych Trenerów L.A.T. opartej o innowacyjny program holistycznego podejścia do człowieka, biznesu i rozwoju.

Od 20 lat skutecznie prowadzi zespoły i współtworzy projekty biznesowe.
Prywatnie Szczęściara z wyboru, która nie wyobraża sobie życia bez podróży i nieustannego odkrywania świata i ludzi.