Jeśli chcesz wyróżniać się na rynku, zdobyć nowych klientów i mieć wysoką sprzedaż

Poznaj 3 sposoby na markę osobistą typu LOVEbrand!

Dołącz do mistrzowskiego sprintu i zbuduj markę, którą pokocha rynek!

Już 24 listopada 17:30 – 20:00

Beata Kapcewicz

Marek Wikiera

Jola Taperek

Czego obawiasz się najbardziej?

O

Konkurencji na czerwonym rynku, gdzie trzeba obniżać ceny, robić promocje i wabić klienta kolejnymi bonusami.

O

Przechodzenia przez kryzys, utraty pracy i klientów.

Skorzystaj z doświadczenia przedsiębiorców…

7

których kryzys nie dotyczy, znajdują pracę i Klientów bez względu na sytuację na rynku,

7

którzy mają to “coś”, co nie tylko przyciąga ale sprawia, że klienci zostają z nimi na długo a potem stają się ich ambasadorami,

7

którzy zbudowali swój błękitny ocean stając się liderami w branży, niejednokrotnie nie musząc inwestować wielkich pieniędzy,

7

wybrali strategię LOVEbrand – strategię marki osobistej, która zdobywa serca klientów i powoduje, że zostają z nimi na długo.

Podobnie jak Beata Kapcewicz,
Marek Wikiera i Jola Taperek…

…odwróć trend na rynku, wygrywaj i rozwijaj się bez względu na koniunkturę!

PRELEGENCI

Beata Kapcewicz

Beata Kapcewicz

Prezes Grupy Momentum, turkusowej organizacji, która łączy nowoczesne formy szkoleniowe oparte na idei praktykowania wiedzy. Momentum Way podnosi rezultaty i jakość liderów w biznesie i życiu na wyższy poziom. Uczy tworzyć wielkie wizje i stawiać cele oraz pomaga w ich realizacji, prowadząc zespoły do ponadprzeciętnych rezultatów. Jest autorką książek i ekspertem w mediach z dziedziny biznesu, kariery, marki osobistej i przywództwa. Pomogła już tysiącom liderów i przedsiębiorców w Polsce budować strategie LOVEbrand, skuteczne biznesy, postawy liderskie, prawdziwe zaangażowanie wśród pracowników i osobistą markę w organizacji.

Jola Taperek

Jola Taperek

Swoją przygodę z własnym biznesem rozpoczęła w 2004 r. Uwielbia jakość, profesjonalizm. Każdą zmianę traktuje jak nowe wyzwanie i z łatwością dostosowuje się do nowych okoliczności. Niemożliwe? Nie istnieje! Przynajmniej do momentu, kiedy nie sprawdzi wszystkich dostępnych rozwiązań. Jej pierwszym biznesowym osiągnięciem jest Modern School – szkoła języka angielskiego w Olsztynie. Jej drugim biznesowym osiągnięciem jest Efekt WOW w Biznesie – połączenie wiedzy, doświadczenia i umiejętności biznesowych. Jest bardzo skutecznym przedsiębiorcą, jest trenerem zmiany, certyfikowanym trenerem biznesu American Certification Institute (ACI) oraz certyfikowanym coachem Noble Manhattan Coaching (NMC). W wolnym czasie spaceruje, słuchając podcastów, czyta, ogląda seriale oraz podróżuje. I oczywiście spędza czas ze swoimi 2 córkami. W niej samej kipi włoski temperament i energia słonecznego południa.

Marek Wikiera

Marek Wikiera

Przedsiębiorca, który od ponad 20 lat tworzy projekty biznesowe. Zasiada w zarządach spółek z branży usługowej i nieruchomości.
Działa również jako mentor, trener mentalny i mówca inspiracyjny. Pomaga właścicielom firm, menedżerom, liderom przekraczać granice i szybciej osiągać cele w biznesie, karierze, życiu osobistym. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Inspiruje, motywuje i zaraża energią do działania. A czasem tylko słucha.
Marek o sobie: „Jeżeli znajdziesz się w mojej strefie rażenia, nie pozwolę Ci odpuścić!”
Jest pasjonatem ekstremalnych ultramaratonów i triathlonów. W 2014 roku, jako jedna z 47 osób na świecie, ukończył w ciągu jednego roku – 4 Deserts – morderczy cykl 4 ultramaratonów, rozgrywany na 4 największych pustyniach świata – Sahara, Gobi, Atakama i Antarktyda – umieszczony przez magazyn THE TIME na 6 miejscu w TOP10 najtrudniejszych wyzwań wytrzymałościowych człowieka.
Jest współautorem książki „Wielki Pustynny Szlem. Jak przesuwać granice swoich możliwości.”

Już 24 listopada 17:30 – 20:00
spotkaj się z twórcami marek LOVEbrand

Co jeszcze możesz zyskać?

N

3 godziny inspiracji i konkretnych rozwiązań

N

3 historie od zera do marki, którą pokochał świat

N

3 strategię, które mogą odwrócić twoją sytuację na rynku o 180 stopni

N

3 rozwiązania, które za zero złotych możesz wdrożyć z dnia na dzień i stać się LOVEbrand

Agenda

}

17:30 – 17:45

Beata Kapcewicz

}

17:45 –18:30

Jola Taperek – Efekt WOW na rynku, czyli jak zbudować LOVEbrand w oparciu o markę osobistą.

}

18:30 – 19:15

Marek Wikiera – LOVEbrand na LinkedIn, czyli jak budować społeczność i zdobyć serce klientów w 90 dni.

}

19:15 – 20:00

Beata Kapcewicz – LOVEbrand nie boi się kryzysu, czyli jak sprzedawać na potęgę – z klasą i bez względu na koniunkturę na rynku.

Już 24 listopada 17:30 – 20:00…

.. zainwestuj i odwróć trend na rynku, wygrywaj i rozwijaj się bez względu na koniunkturę!

Idź pod prąd i stwórz markę typu LOVEbrand, którą pokochają klienci i z którą będą chcieli zostać.

Poznaj grupę

na FB LOVEbrand – marka osobista i biznes online z Beatą Kapcewicz. Znajdziesz tutaj wiele inspiracji i praktycznych wskazówek jak rozwijać markę w oparciu o strategię LOVEbrand.