MARKA PARTYZANCKA

czyli rób marketing za 0 złotych i zdobywaj rynek!

BEZPŁATNY SPRINT Z BEATĄ KAPCEWICZ!

 

Dopiero budujesz swoją markę i nie masz dużego budżetu, ale CHCESZ wyraźnie zaistnieć na rynku? Dołącz do sprintu i poznaj TRZY TECHNIKI, które pozwoliły mojej firmie osiągać finansowe sukcesy mimo kryzysu.

PROGRAM SPRINTU

Zarezerwuj swój czas na trzy spotkania, w czasie których opowiem Ci o TRZECH TECHNIKACH marketingowych, które pozwoliły mi nie tylko utrzymać biznes podczas kryzysu, ale również zdobyć nowych klientów i zmienić rynek.

SPRINT PIERWSZY - 23 września

Live: godzina 9:30

Poznasz TECHNIKĘ KOMUNIKACJI, którą stosuję, by skutecznie budować i angażować moją społeczność

SPRINT DRUGI - 24 września

Live: godzina 9:30

Poznasz TECHNIKĘ SPRZEDAŻY, która pozwoliła mi osiągać doskonałe wyniki sprzedażowe w czasie, gdy inni zawieszali działalność i znikali z rynku

SPRINT TRZECI - 25 września

Live: godzina 9:30

Poznasz TECHNIKĘ LEAD MAGNET, dzięki której powiększyłam dwukrotnie moją bazę klientów jednym prostym ruchem.

Nie ma co ukrywać – pandemiczna sytuacja wywołała efekt czkawki niemal w każdej branży. Już na samym początku prawie 60 tysięcy firm w Polsce złożyło wnioski o zawieszenie działalności. I chociaż teraz mamy poczucie, że wszystko wraca do normy, to specjaliści mówią, że jesień może przynieść drugie uderzenie. 

Nie jestem w stanie przygotować Cię na walkę z wirusem, ale mogę pomóc przygotować Twój biznes tak, byś mógł nadal rozwijać swoją firmę.  

Pandemia nauczyła mnie i mój zespół doskonale działać w przestrzeni online. Wypracowaliśmy własne techniki marketingu partyzanckiego, dzięki którym nie tylko moja firma przetrwała, ale także rozwinęła się i osiągała finansowe sukcesy w czasie, gdy biznesy z branży edukacyjnej zawieszały działalność. 

Chcesz wiedzieć jak to zrobiliśmy?

Dołącz do mojego sprintu.

W ciągu trzech dni przeprowadzę Cię przez TRZY TECHNIKI marketingowe, które pomogły mi utrzymać biznes a jednocześnie pozwalały mi pomagać moim klientom w utrzymaniu ich firm. 

PROWADZĄCA SPRINT

Beata Kapcewicz – mentor dla liderów i trenerów w obszarze skuteczności i marki osobistej. Uznawana za jedną z najbardziej doświadczonych i skutecznych trenerek w biznesie. Jedna z bardziej wyrazistych kobiet w polskim biznesie i na scenie rozwoju biznesowego. Wspiera firmy i przedsiębiorców w budowaniu strategii LOVEbrand.

Jest autorką książek i ekspertem w mediach z dziedziny biznesu, kariery, marki osobistej i przywództwa, która pomogła już tysiącom liderów i przedsiębiorców w Polsce budować strategie LOVEbrand, markę osobistą i skuteczne biznesy.

Twórczyni autorskich programów mentoringowych: BRANDrevolution, Trener Online i Mówca Online, z których skorzystało już tysiące przedsiębiorców.

Twórczyni własnej metodyki uczenia i założycielka Szkoły Świadomych i Skutecznych Trenerów L.A.T. opartej o innowacyjny program holistycznego podejścia do człowieka, biznesu i rozwoju.

Od 20 lat skutecznie prowadzi zespoły i współtworzy projekty biznesowe.
Prywatnie Szczęściara z wyboru, która nie wyobraża sobie życia bez podróży i nieustannego odkrywania świata i ludzi.