fbpx

POZNAJ TRENERKI I MENTORKI MOMENTUM

Beata Kapcewicz

Prezes Grupy Momentum, turkusowej organizacji, która łączy nowoczesne
formy szkoleniowe oparte na idei praktykowania wiedzy. Momentum Way podnosi rezultaty i jakość liderów w biznesie i życiu na wyższy poziom.

Uczy tworzyć wielkie wizje i stawiać cele oraz pomaga w ich realizacji, prowadząc zespoły do ponadprzeciętnych rezultatów. Jest autorką książek i ekspertem w mediach z dziedziny biznesu, kariery, marki osobistej i przywództwa.

Pomogła już tysiącom liderów i przedsiębiorców w Polsce budować strategie LOVEbrand, skuteczne biznesy, postawy liderskie, prawdziwe zaangażowanie wśród pracowników i osobistą markę w organizacji.

Znajdź Beatę na Facebooku, Linkedinie.

Pobierz darmowy materiał tutaj.

 

Joanna Gdaniec

Wiceprezes Grupy Momentum odpowiedzialna za sprzedaż i budowanie zespołu. Od 15 lat jako menedżer sprzedaży, lider, trener i facylitator Momentum Method pomaga liderom, managerom i przedsiębiorcom zwiększać sprzedaż i działać w zgodzie z wartościami.

Stworzyła metodę IMPROsprzedaży, wprowadzając przełomową sztukę profesjonalnej IMPROWIZACJI do biznesu. Współtwórca i ekspert SoftMarketingu – innowacyjnego modelu biznesowego oraz globalnego systemu rozwoju liderów opartego na wartościach.

Pracuje z Zarządami, managerami i top liderami organizacji, które swój biznes opierają o przywództwo, Człowieka w Centrum Uwagi oraz zasadę permanentnego rozwoju.

Znajdź Joannę na Facebooku oraz grupie Sprzedawaj w Stylu IMPRO.

Pobierz darmowy materiał tutaj.

 

TRENERZY MOMENTUM

Aneta Kaczmarek

Certyfikowany coach ICF, trener rozwoju osobistego, przedsiębiorca, certyfikowany trener FRIS, facylitator, z wykształcenia prawnik. 

Wspiera i motywuje w obszarze rozwoju indywidualnych talentów i przedsiębiorczości. Swoim klientom pomaga m.in. zmienić przekonania dotyczące sprzedaży, towarzyszy w kreowaniu indywidualnych planów kariery, przeprowadza przez proces odkrywania i rozwijania naturalnych predyspozycji.

Doświadczenia nabywała w trakcie realizacji projektów takich jak AleKariera, Biznes w Kobiecym wydaniu. Wykładowca na podyplomowych studiach dla doradców zawodowych, Mentor w Programie Mentoringowym dla Studentów Uniwersytetu SWPS, ekspert Career EXPO, ekspert „Pytania na śniadanie”, autorka programów on-line.

Znajdź Anetę na Facebooku, Linkedinie oraz grupie Sprzedawaj w Stylu IMPRO.

Pobierz darmowy materiał tutaj.

 

Beata Kuler

Personalny na Europę Wschodnią i Szwajcarię, region EMEA, trener, doradca HR.

Ekspert od programów dla liderów i HR. Prowadzi program “HR jako Business Partner” i wspiera Zarządy w budowaniu kultury organizacyjnej w oparciu o wartości. Tworzyła od podstaw HR w kilku międzynarodowych organizacjach.

Prowadziła projekty z zakresu rozwoju przywództwa, talentów i budowaniu silnej marki HR jako partnera w biznesie. Była członkiem zarządu w sprawach HR, PR i komunikacji w największej w Europie firmie produkującej meble IKEA Industry Zbąszynek.

Obecnie w międzynarodowym HR i zespole liderskim w Europie Wschodniej, w Grupie Aliaxis.

Agnieszka Mazur

Z wykształcenia chemik, z pasji lider, menedżer, a obecnie trener i mentor.

Doświadczenie zdobyła pracując w branży FMCG. Zarządzała międzynarodowym zespołem z trzema oddziałami (Polska, Francja, Belgia). Twórczyni modelu WOW bezkonkurencyjnych zespołów.

Dzisiaj dzieli się swoim doświadczeniem biznesowym. Swoją ofertę kieruje do liderów, menagerów którzy na pierwszym miejscu stawiają człowieka, bo sama stawia na indywidualność każdego człowieka.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz poznać programy MomentumWay lub zaprojektować wspólnie z nami skrojony na miarę Twoich potrzeb program rozwoju ludzi w Twojej organizacji, skontaktuj się z nami!

Sylwia Kotlarek
Koordynator ds. sprzedaży B2B

s.kotlarek@momentumway.com

Telefon: +48 502 320 167
E-mail: kontakt@momentumway.com
Nazwa firmy: MomentumWay Sp. z o.o.
Adres:
ul. Pusta 22/2
80-735 Gdańsk
NIP: 9512383552

SZYBKI KONTAKT

Joanna Dziedzic
Telefon: +48 502 320 167
E-mailadministracja@momentumway.com

 

REGULAMINY