fbpx

POZNAJ TRENERKI I MENTORKI MOMENTUM

Beata Kapcewicz

Prezes Grupy Momentum, turkusowej organizacji, która łączy nowoczesne
formy szkoleniowe oparte na idei praktykowania wiedzy. Momentum Way podnosi rezultaty i jakość liderów w biznesie i życiu na wyższy poziom.

Uczy tworzyć wielkie wizje i stawiać cele oraz pomaga w ich realizacji, prowadząc zespoły do ponadprzeciętnych rezultatów. Jest autorką książek i ekspertem w mediach z dziedziny biznesu, kariery, marki osobistej i przywództwa.

Pomogła już tysiącom liderów i przedsiębiorców w Polsce budować strategie LOVEbrand, skuteczne biznesy, postawy liderskie, prawdziwe zaangażowanie wśród pracowników i osobistą markę w organizacji.

Znajdź Beatę na Facebooku, Linkedinie.

Pobierz darmowy materiał tutaj.

 

Joanna Gdaniec

Wiceprezes Grupy Momentum odpowiedzialna za sprzedaż i budowanie zespołu. Od 15 lat jako menedżer sprzedaży, lider, trener i facylitator Momentum Method pomaga liderom, managerom i przedsiębiorcom zwiększać sprzedaż i działać w zgodzie z wartościami.

Stworzyła metodę IMPROsprzedaży, wprowadzając przełomową sztukę profesjonalnej IMPROWIZACJI do biznesu. Współtwórca i ekspert SoftMarketingu – innowacyjnego modelu biznesowego oraz globalnego systemu rozwoju liderów opartego na wartościach.

Pracuje z Zarządami, managerami i top liderami organizacji, które swój biznes opierają o przywództwo, Człowieka w Centrum Uwagi oraz zasadę permanentnego rozwoju.

Znajdź Joannę na Facebooku oraz grupie Sprzedawaj w Stylu IMPRO.

Pobierz darmowy materiał tutaj.

 

TRENERZY MOMENTUM

Agata Kosyło

Praktyk biznesu prowadząca z powodzeniem swoją firmę od wielu lat oraz praktyk trener specjalizująca się w szkoleniach z zakresu wystąpień i prezentacji sprzedażowych na scenie online i offline, sprzedaży opartej na relacjach, oraz podnoszenia efektywności zespołów. 

Przez 16 lat współpracowała z międzynarodowymi organizacjami m.in. z branży turystycznej i sprzedaży bezpośredniej.

Gotowa jest towarzyszyć innym wspierając ich swoją wiedzą, doświadczeniem i wyposażając ich w niezbędne narzędzia oraz umiejętności gwarantujące skuteczną sprzedaż w modelu „jeden do wielu”.

Znajdź Agatę na Facebooku, LinkedInie oraz grupie Sprzedawaj ze Sceny Online.

 

Piotr Kalisz

Wieloletni członek Zarządów w branży bankowej, trener, mówca inspiracyjny.

Karierę w bankowości rozpoczął w ’99 w WestTrust w Gwatemali. Współtworzył pierwszy polski bank wirtualny. W 2007 roku został członkiem zarządu Provident Polska SA odpowiedzialnym za zarządzanie projektami, procesami, IT, operacje i logistykę. W 2017 roku objął funkcję Globalnego Dyrektora ds. Wdrażania Rozwiązań w Grupie International Personal Finance.

Autor książki „Oko w Oko z samym sobą. Poznaj. Zrozum. Zmieniaj” oraz dwóch płyt pod pseudonimem Canche.

Pobierz darmowy materiał tutaj.

 

Agnieszka Mazur

Z wykształcenia chemik, z pasji lider, menedżer, a obecnie trener i mentor.

Doświadczenie zdobyła pracując w branży FMCG. Zarządzała międzynarodowym zespołem z trzema oddziałami (Polska, Francja, Belgia). Twórczyni modelu WOW bezkonkurencyjnych zespołów.

Dzisiaj dzieli się swoim doświadczeniem biznesowym. Swoją ofertę kieruje do liderów, menagerów którzy na pierwszym miejscu stawiają człowieka, bo sama stawia na indywidualność każdego człowieka.

Marek Wikiera

Przedsiębiorca, trener mentalny, mówca inspiracyjny, doradca Prezesów, ultramaratończyk.

Od ponad 20 lat z sukcesem tworzy projekty biznesowe. Działa w zarządach spółek z branży usługowej i nieruchomości.

Pomagam właścicielom firm, zarządom, menedżerom, liderom przekraczać granice i szybciej osiągać cele w biznesie.

Udowadnia, że granice są tylko w głowie. Motywuje i uczy determinacji. Pomaga ludziom szybciej i łatwiej osiągać to, czego pragną – w życiu osobistym, w sporcie, w działalności biznesowej.

Beata Kuler

Personalny na Europę Wschodnią i Szwajcarię, region EMEA, trener, doradca HR.

Ekspert od programów dla liderów i HR. Prowadzi program “HR jako Business Partner” i wspiera Zarządy w budowaniu kultury organizacyjnej w oparciu o wartości. Tworzyła od podstaw HR w kilku międzynarodowych organizacjach.

Prowadziła projekty z zakresu rozwoju przywództwa, talentów i budowaniu silnej marki HR jako partnera w biznesie. Była członkiem zarządu w sprawach HR, PR i komunikacji w największej w Europie firmie produkującej meble IKEA Industry Zbąszynek.

Obecnie w międzynarodowym HR i zespole liderskim w Europie Wschodniej, w Grupie Aliaxis.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz poznać programy MomentumWay lub zaprojektować wspólnie z nami skrojony na miarę Twoich potrzeb program rozwoju ludzi w Twojej organizacji, skontaktuj się z nami!

Agata Kosyło
Koordynator ds. sprzedaży B2C

a.kosylo@momentumway.com

Sylwia Kotlarek
Koordynator ds. sprzedaży B2B

s.kotlarek@momentumway.com

Telefon: +48 502 320 167
E-mail: kontakt@momentumway.com
Nazwa firmy: MomentumWay Sp. z o.o.
Adres:
ul. Pusta 22/2
80-735 Gdańsk

SZYBKI KONTAKT

Joanna Dziedzic
Telefon: +48 502 320 167
E-mailadministracja@momentumway.com

 

REGULAMINY