NOWA KSIĄŻKA BEATY KAPCEWICZ – SPOTKAJMY SIĘ NA WIECZORZE AUTORSKIM!

Spotkaj się z Beatą Kapcewicz i sprawdź, jak możesz budować biznes i wolność finansową dzięki marce osobistej.

WIDZIMY SIĘ  26 KWIETNIA O GODZ. 19:00!

To już SIÓDMA KSIĄŻKA BEATY, która pokazuje, jak krok po kroku zbudować zaufanie i wiarygodność na rynku, zdobywać serca klientów i realizować swoje plany. Odważnie!

Książka skierowana jest do osób, które chcą wyróżnić się na rynku i zbudować markę osobistą, aby mieć WIĘCEJ klientów i zarabiać ŁATWIEJ. Do tych, którzy mają świadomość, że dziś jeśli chcesz, żeby ktoś Cię zauważył, skorzystał z Twoich produktów i usług, to nie masz wyjścia – musisz zbudować swoją markę i zanieść ją na rynek. 

Ta książka powstała na bazie doświadczeń kilkudziesięciu tysięcy ludzi. Zawiera rozwiązania praktyczne i sprawdzone, bo przetestowane na uczestnikami szkoleń i indywidualnych konsultacji Beaty Kapcewicz.

 

Podczas spotkania Beata podzieli się historiami z budowania własnej marki oraz podpowie Ci, jak Ty możesz zrobić to szybko i skutecznie. To będzie wieczór pełen inspiracji i dobrego humoru! A może któregoś dnia to Ty napiszesz książkę i staniesz się ekspertem w branży, kto wie? 🙂

 

  CZY KAŻDY MOŻE ZBUDOWAĆ SILNĄ MARKĘ OSOBISTĄ?

  Szczerze mówiąc… TAK! Właściwie Ty już masz markę. Bo kimś jesteś, coś robisz, ktoś Cię zna. Być może tylko jeszcze nie znalazłeś sposobu, by docierać do wielu osób i cenić się na rynku. Biznes to ludzie, jakkolwiek na niego nie spojrzymy. A ludzie chcą kupować od ludzi, których lubią, a nie od botów, sztucznej intelifencji lub kogoś, kto działa im na nerwy.

  To łatwiejsze niż Ci się wydaje!

  Masz już książkę i chcesz podzielić się odczuciami po jej przeczytaniu? ŚMIAŁO!

  Nagraj wypowiedź w formie krótkiego video (max 15 sekund, kadr poziomy) i prześlij do nas na kontakt@momentumway.com

  POZNAJ AUTORKĘ!

  Beata Kapcewicz. Doradca Zarządów i liderów ds. rozwoju przywództwa i budowania marki typu LOVEbrand. Sama stworzyła lub współtworzyła własne marki, które do dziś są doceniane i uwielbiane na rynku: ArchitekciKariery, PUERTO, Librandt, Momentum Way, Momentum4Business. Pomagała tworzyć i rozwijać m.in. takie marki jak: Runmageddon, Wellbeing Institute, Personal Excellence Network, DuoLife i wiele innych. Na co dzień Prezes Zarządu Grupy Momentum.

  Ekspert HR, zarządzania i niekwestionowany autorytet w dziedzinie przywództwa. 

  Jej motto to “Bądź liderem, jakiego sam chciałbyś mieć.”. Widać to na każdym kroku jej 20-letniej działalności. Najpierw dzieli się swoim przykładem, jak osiągnąć cele i wyższe poziomy, a potem uczy innych, aby sami mogli osiągnąć równie wysokie rezultaty na płaszczyznach przywództwa, kariery i marki osobistej, o czym napisała 6 książek.