Jak pracować z zespołem?
3 techniki treningu mentalnego dla menedżera

20 października | środa | godz. 9:30
BEZPŁATNY webinar Beaty Kapcewicz

Podczas tego webinaru:

  • Poznasz, czym jest trening mentalny, i jak może Cię wspierać w byciu MENEDŻEREM.
  • Dowiesz się, jak dużą rolę odgrywają przekonania w drodze do rezultatów dla Twojego zespołu.
  • Otrzymasz wiedzę o 3 głównych zasadach efektywnego treningu mentalnego do zastosowania w codziennej pracy jako menedżer.

Zapisz się na bezpłatny webinar i poznaj 3 techniki treningu mentalnego dla menedżera.

Najnowsze badania naukowe mówią o tym, że za sukces w sporcie w 70-80% odpowiada psychika. Jeśli mamy dwóch zawodników na podobnym poziomie fizycznym, wygra ten, który jest lepiej mentalnie przygotowany do rywalizacji.

Nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, że zwycięzcy odznaczają się wspierającym sposobem myślenia, ukierunkowanym na cel działaniem, umiejętnością pracy z emocjami. Dzięki świadomemu podejściu łamią niekorzystne schematy, a budują takie, które uwalniają często ukryty potencjał i ogromne możliwości.

Dzisiaj mentalność zawodnika sprawdza się nie tylko w sporcie. Jeśli jako menedżer kształtujesz odporność na stres, zdolność do szybkiej koncentracji, traktowanie porażki jako lekcji – z dużym powodzeniem wygrasz zawody zwane sukcesem z biznesie. Kluczowym narzędziem dla osób, które chcą osiągać spektakularne rezultaty jest trening mentalny. Możesz mieć świetny zespół, wysoki budżet, inteligencję emocjonalną, umiejętność przewidywania – bez silnego umysłu nie osiągniesz zamierzonych celów.

Czego więc potrzebujesz, żeby podnieść swoją mentalną kondycję nawet w ekstremalnych warunkach? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na webinarze.

„Większość organizacji przywiązuje znacznie większą wagę do strategii i realizacji, niż do tego, co czują i myślą ich pracownicy, gdy proszeni są o dokonanie transformacji. Opór, zwłaszcza gdy jest pasywny, niewidzialny i nieświadomy, może zniweczyć nawet najlepszą strategię.”

Harvard Business Review Leaders Focus Too Much on Changing Policies, and Not Enough on Changing Minds

PROWADZĄCA WEBINAR: Beata Kapcewicz

12 lat temu po raz pierwszy wprowadziła elementy treningu mentalnego do procesów coachingu kariery. Kiedy jako twórca Architektów Kariery towarzyszyła przez ponad 8 lat menedżerom w zarządzaniu karierą to właśnie trening mentalny zwiększał skuteczność w procesie zmiany z 50% nawet do 80%.

Obecnie jest kluczowym narzędziem pracy przy budowaniu rezylientnych zespołów, rozwoju liderów a także jest głównym filarem metodyki w ramach jej autorskiej Szkoły Świadomych Trenerów i Liderów L.A.T.