5 schematów
myślowych

 

które blokują ludzi przed osiąganiem rezultatów w życiu i biznesie – jak je zmienić?

23 marca | wtorek | godz. 19:00
BEZPŁATNY WEBINAR BEATY KAPCEWICZ!

Rozwiązujesz nowe wyzwania starymi schematami?

Czas to zmienić!

Kilka słów o webinarze…

Coraz więcej ludzi nie osiąga rezultatu nie dlatego, że czegoś nie potrafi, tylko dlatego, że starymi schematami próbują rozwiązać nowe wyzwaniaPonieważ realizowali te schematy bardzo długo, nawet nie zauważają, że stały się one autopilotem, pewnym mechanizmem automatycznym, który zagościł w ich świadomości i właśnie w nieświadomy sposób kieruje ich zachowaniami.

Ludzie potrzebują przetrwać, więc uczą się tych automatycznych rzeczy jako pierwotnego mechanizmu przetrwania.

To kompletnie nie służy osiąganiu nowych celów! Żeby osiągać nowy rezultat, trzeba podjąć nowe działanie.

Nowe działania to nowe decyzje, a nowe decyzje zawsze płyną ze sposobu myślenia i z emocji, które ten sposób myślenia wytwarza. 

W biznesie, na sali szkoleniowej, ale także w życiu, człowiek bardzo często wpada w podobne schematy i jest kilka takich, które można wyłonić jako najczęściej powielające się, które najczęściej powstrzymują nas przed osiąganiem nowych rezultatów.

Podczas tego webinaru, chciałabym nie tylko pokazać, co to są za mechanizmy oraz jak działają, ale przede wszystkim chcę dać Ci kilka prostych narzędzi, które lider, trener, ale także człowiek, który po prostu chce sam osiągnąć lepsze rezultaty, może wprowadzić w życiu, biznesie, zespole albo na sali szkoleniowej. Tak, żeby uwolnić się od tego, co Cię blokuje i zatrzymuje w starym. Byś mógł pójść po nowe.

Dołącz do mojego webinaru

Otrzymaj proste narzędzia, które lider, trener, ale także TY, może wprowadzić w życiu, biznesie, zespole albo na sali szkoleniowej. Odblokuj to, co stanowi lejce i ciągnie Cię zatrzymując w starym – uwolnij się, by pójść po nowe.

PROWADZĄCA WEBINAR

Beata Kapcewicz – mentor dla liderów i trenerów w obszarze skuteczności i marki osobistej. Uznawana za jedną z najbardziej doświadczonych i skutecznych trenerek w biznesie. Jedna z bardziej wyrazistych kobiet w polskim biznesie i na scenie rozwoju biznesowego. Wspiera firmy i przedsiębiorców w budowaniu strategii LOVEbrand.

Jest autorką książek i ekspertem w mediach z dziedziny biznesu, kariery, marki osobistej i przywództwa, która pomogła już tysiącom liderów i przedsiębiorców w Polsce budować strategie LOVEbrand, markę osobistą i skuteczne biznesy.

Twórczyni autorskich programów mentoringowych: BRANDrevolution, Trener Online i Mówca Online, z których skorzystało już tysiące przedsiębiorców.

Twórczyni własnej metodyki uczenia i założycielka Szkoły Świadomych i Skutecznych Trenerów L.A.T. opartej o innowacyjny program holistycznego podejścia do człowieka, biznesu i rozwoju.

Od 20 lat skutecznie prowadzi zespoły i współtworzy projekty biznesowe.
Prywatnie Szczęściara z wyboru, która nie wyobraża sobie życia bez podróży i nieustannego odkrywania świata i ludzi.