SPRZEDAWAJ I ZARABIAJ W ZGODZIE ZE SOBĄ

POZNAJ KLUCZ DO SKUTECZNEJ FINALIZACJI SPRZEDAŻY

Zapisz się na bezpłatny webinar Anety Kaczmarek – 26 lipca, godz. 20:00

“KOMUNIKACJA. Klucz do skutecznej finalizacji sprzedaży”

 

  • Poznaj 4 kroki do skutecznej finalizacji sprzedaży
  • Odkryj, jak prezentować ofertę, by klient chciał kupić.
  • Zacznij SŁUCHAĆ klienta, aby go zrozumieć.

DLACZEGO WŁAŚNIE TAKI TEMAT WEBINARU…?

Finalizacja to jeden z tych elementów procesu sprzedażowego, który powoduje, że większość sprzedawców ma gęsią skórkę na myśl o spotkaniu z klientem. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Nie wiedzą, jak rozmawiać z klientem – zwłaszcza tym trudnym (a jest ich coraz więcej w zmiennym i nieufnym świecie).

Być może zależy Ci na zbudowaniu relacji z klientem, ale mimo wysiłków, nie możesz się z nim w żaden sposób dogadać? Masz wrażenie, że rozmawiacie w dwóch różnych językach?

 Jak to jest, że z jednymi rozmawia się nam łatwiej, czujemy tzw. flow, a z innymi relacja się nie układa, wzajemna komunikacja to ciąg nieporozumień…?

Czy da się sfinalizować sprzedaż z tymi drugimi?

 

DZIĘKI TEMU SZKOLENIU:

Uświadomisz sobie, kto jest Twoim klientem.

Dowiesz się, jak zacząć słuchać, aby lepiej klienta zrozumieć.

Poznasz sposób na to, jak sprawić, aby klient chciał się przed Tobą otworzyć.

Dostaniesz klucz do tego, jak prezentować ofertę, aby klient chciał kupić.

Aneta Kaczmarek – trener Momentum Way, trener IMPROsprzedaży, Coach & Trener KARIERY, właścicielka PRACOWNIA TALENTÓW.

Certyfikowany Coach ICF, Trener FRIS, Trener Programu Leaders are Trainers, praktyk Momentum Method, facylitator procesów grupowych.

Wykładowca na studiach podyplomowych dla doradców zawodowych, mentor w Programie Mentoringowym dla Studentów Uniwersytetu SWPS, magister Prawa i Administracji.

Do tej pory poprowadziła:

  • Ponad 1000 godzin sesji coachingowych z klientem indywidualnym,
  • Ponad 100 badań przeprowadzonych metodologią FRIS
  • Ponad 300 godzin warsztatów otwartych z obszarów tematycznych dotyczących odkrywania naturalnych predyspozycji, silnych stron i talentów, IMPROsprzedaży, planowania i strategii kariery, komunikacji i budowania zespołów, negocjacji w biznesie i w karierze, systemów motywacyjnych w organizacjach.

Od ponad 5 lat wspiera i motywuje osoby w obszarze rozwoju ich indywidualnych talentów i przedsiębiorczości. Swoim klientom pomaga zmienić przekonania dotyczące sprzedaży, towarzyszy w kreowaniu indywidualnych planów kariery, przeprowadza przez proces odkrywania i rozwijania naturalnych predyspozycji.

Doświadczenia nabyła w trakcie realizacji projektów takich jak m.in.: AleKariera, Biznes w Kobiecym wydaniu. Ponadto ekspert Career EXPO, ekspert „Pytania na śniadanie”, autorka programów on-line, prelegentka licznych konferencji i warsztatów rozwojowych.