3 kroki w budowaniu pozycji menedżera-stratega

  • Poznaj kluczowe kompetencje menedżera stratega, które przynoszą pozytywne rezultaty.
  • Dowiedz się, jak ukierunkować uwagę w patrzeniu wewnątrz i na zewnątrz zespołu i innych organizacji, aby nadążać za zmianami.
  • Rozwiń umiejętność patrzenia krótkoterminowego i długofalowego.
  • Poznaj 3 główne elementy przejścia od pomysłu do realizacji.

Dołącz do bezpłatnego webinaru

14 września, godz. 9:30

Dzisiaj wizjoner bez pomysłu jest tylko marzycielem. Coraz więcej organizacji wprowadza nowe  i innowacyjne pomysły, a szybko rozwijająca się technologia otwiera przed firmami wizje. Natomiast innowacyjność produktów nie idzie parze z długofalowymi przychodami. Rozwiązania są wprowadzane na rynek, jednak tak szybko, jak powstają, tak szybko znikają z tego rynku.

Badania pokazują (BanFi Group), że jedynie 10% firm utrzymuje się w okresie dłuższym niż 10 lat. Jeśli jednym wychodzi, a innym nie, to warto sobie zadać pytanie, jak ci pierwsi to robią? I w związku z tym: co Ty możesz zrobić i kim Ty musisz się stać, żeby osiągnąć to, co planujesz?

Odpowiedzią jest strategia. Jak zbudować kompetencje lidera stratega, która długofalowo będzie utrzymywać produkty i firmy? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na webinarze.

PIOTR KALISZ

Wieloletni członek Zarządów w branży bankowej, trener, mówca inspiracyjny.Karierę w bankowości rozpoczął w ’99 w WestTrust w Gwatemali.  Współtworzył pierwszy polski bank wirtualny. W 2007 roku został  członkiem zarządu Provident Polska SA odpowiedzialnym za zarządzanie  projektami, procesami, IT, operacje i logistykę. W 2017 roku objął  funkcję Globalnego Dyrektora ds. Wdrażania Rozwiązań w Grupie  International Personal Finance.