Chcę, ale się boję – 4 sposoby na to, jak pokonać strach przed wystąpieniami online i sprzedażą jeden do wielu

środa | godz. 9:30

Wydarzenie dedykowane każdemu, kto prowadzi lub chce w przyszłości prowadzić live’y  i webinary, budować społeczność i osiągać ponadprzeciętne sprzedażowe rezultaty.

Zapisz się na bezpłatny webinar i…

mów, dawaj wartość i zarabiaj na tym.

O webinarze

Dzisiejszy świat jest światem ONLINE. Tutaj każdy może tyle, na ile się odważy. Rzeczywistość sprawiła, że dziś ludzie właściwie  wszystko robią wirtualnie:  kupują, rozwijają się, budują biznesy, nawiązują relacje .

TWÓJ KLIENT TEŻ JEST W INTERNECIE. Pytanie, czy Ty i Twój biznes też tam jesteście?

Gdy stoimy przed większą lub mniejszą publicznością i mamy coś powiedzieć, w większości z nas uruchamia się pierwotny instynkt, który każe nam walczyć albo uciekać. Taki stan pojawia się nie tylko przed wyjściem na scenę (w tym tą online’ową), ale również przed egzaminem czy rozmową kwalifikacyjną. W końcu to też są wystąpienia publiczne. Nasz organizm przygotowuje się do obrony – adrenalina wzrasta, serce zaczyna szybciej bić, pocimy się i brak nam  tchu, a przecież mamy przemawiać i zaprezentować siebie, swój produkt, czy biznes. Te reakcje na pewno nie pomogą nam osiągnąć wymarzonego efektu. I w tym miejscy chciałabym odpowiedzieć Tobie na dwa pytania, które być może pojawiły się w Twojej głowie po przeczytaniu pierwszych zdań tego tekstu:

Czy wystąpienia publiczne to trudna sztuka? – Tak.

Czy można się jej nauczyć i odpowiednio do niej przygotować? – TAK! Zdecydowanie tak!

 

Dołącz do bezpłatnego webinaru i znajdź odpowiedź na pytania:

 

    1. Dlaczego ludzie obawiają się wystąpień publicznych i sprzedaży jeden do wielu?
    2. Jak opanować emocje przed i w trakcie webinaru i live’ów?
    3. W jaki sposób przygotować się mentalnie do wystąpień tak, aby osiągnąć sukces?

AGATA KOSYŁO

Praktyk biznesu, prowadzi z powodzeniem swoją firmę od wielu lat. Praktyk trener, specjalizujący się w szkoleniach z zakresu wystąpień i prezentacji sprzedażowych na scenie online i offline, sprzedaży opartej na relacjach, oraz podnoszenia efektywności zespołów.

Towarzyszy liderom i zespołom w drodze do ich osobistego mistrzostwa, na scenie i poza nią. Wierzy, że każdy człowiek ma wartość, na którą czeka świat. I jeśli tylko podejmie decyzję, aby tę wartość pokazać, jest  gotowa towarzyszyć mu, wspierając go swoją wiedzą, doświadczeniem i wyposażając z niezbędne narzędzia oraz umiejętności gwarantujące skuteczną sprzedaż w modelu „jeden do wielu”.