fbpx

Sprzedawaj na wielką skalę podczas webinarów i live’ów

Poznaj 3 kluczowe kompetencje, które pozwolą Ci zarobić pieniądze i oszczędzić czas dzięki wystąpieniom online.

Mów, dawaj wartość i zarabiaj na tym.

 

19 kwietnia | poniedziałek | godz. 20:00
BEZPŁATNY webinar Agaty Kosyło

 

Co by było, gdyby na Twojej wirtualnej sali/spotkaniu było 10, 100, a może nawet 1000 osób…?

  • Zbuduj skuteczną kompetencję SPRZEDAŻY online w SYSTEMIE JEDEN DO WIELU!
  • Opanuj jedną z najważniejszych  umiejętności naszych czasów: sztukę wystąpień publicznych.
  • Pokonaj swoje lęki i blokujące przekonania związane z przemawianiem i sprzedawaniem podczas live’ów, webinarów i zoomów.

Zapisz się na webinar i…
 KOMUNIKUJ SIĘ, PREZENTUJ I SPRZEDAWAJ JEDEN DO WIELU!

Kilka słów o webinarze…

Dzisiejszy świat jest światem ONLINE. Tutaj każdy może tyle, na ile się odważy.

Rzeczywistość sprawiła, że ludzie właściwie wszystko robią wirtualnie:  kupują, rozwijają się, budują biznesy, nawiązują relacje.

TWÓJ KLIENT TEŻ JEST W INTERNECIE. Pytanie, czy Ty i Twój biznes też tam jesteście?

Jeśli jeszcze nie jesteś,  to potrzebujesz jak najszybciej tam się odnaleźć. A jeśli już jesteś, to warto abyś się upewnił, czy posiadasz odpowiednie umiejętności, aby być konkurencyjnym w swojej branży. 

Dzięki  możliwościom komunikacyjnym online zniknęły wszelkie bariery terytorialne, czasowe a nawet językowe. Twój rynek jest więc nieograniczony! I równie dobrze możesz współpracować z kimś z Twojej miejscowości, jak z mieszkańcem drugiej półkuli. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości, kompetencji i odwagi!

Jeśli chcesz, z radością pokażę Ci jak skalować biznes i sprzedawać Twoje produkty, usługi i rozwiązania dzięki wystąpieniom publicznym online. Wyposażę Cię w narzędzia i wiedzę, które pozwalają Ci z sukcesem prowadzić webinary, live’y i zoomy. Nauczę Cię jak sprzedawać w konwencji  ‘jeden do wielu’, tak aby klient sam Ciebie szukał, a nie Ty jego.

Zapraszam na ten webinar!

Agata Kosyło

Dołącz do mojego webinaru i znajdź odpowiedź na pytania:

 

  • Jak zbudować skuteczną kompetencję sprzedaży jeden do wielu?
  • Jak pokonać swoje lęki i blokady związane z przemawianiem?
  • Jak opanować sztukę wystąpień publicznych? 

PROWADZĄCA WEBINAR

Agata Kosyło

Praktyk biznesu, prowadzi z powodzeniem swoją firmę od wielu lat. Praktyk trener, specjalizujący się w szkoleniach z zakresu wystąpień i prezentacji sprzedażowych na scenie online i offline, sprzedaży opartej na relacjach, oraz podnoszenia efektywności zespołów. Pracuje w oparciu o metodykę Momentum Method.

Na co dzień spotyka się z managerami, liderami i przedsiębiorcami, którzy nie osiągają pożądanych wyników, mają wyzwania związane z prezentowaniem swojego biznesu online lub offline, a ich dylematy związane ze sprzedażą mnożą się jak grzyby po deszczu.Tworzy szyte na miarę systemy, które w krótkim czasie pozwalają klientom osiągać wymarzone rezultaty, rozwinąć potencjał i czerpać satysfakcję z pracy i osiągnięć.

Towarzyszy liderom i zespołom w drodze do ich osobistego mistrzostwa, na scenie i poza nią. Wierzy, że każdy człowiek ma wartość, na którą czeka świat. I jeśli tylko podejmie decyzję, aby tę wartość pokazać, jest  gotowa towarzyszyć mu, wspierając go swoją wiedzą, doświadczeniem i wyposażając z niezbędne narzędzia oraz umiejętności gwarantujące skuteczną sprzedaż w modelu „jeden do wielu”.