Rozwijaj siebie i swój zespół

Bądź Świadomym Menedżerem!

Moduł “0” to bezpłatne nagranie od trenerów Akademii Świadomego Menedżera. 

  • Jakim jesteś liderem?
  • Czy warto udzielać feedbacku?
  • Komunikacja z zespołem jako wyzwanie naszych czasów.
  • Wellbeing i poczucie dobrostanu – jak wpływa na Ciebie jako menedżera?

Poznaj naszych trenerów oraz tematykę Akademii, dzięki bezpłatnemu modułowi “0”!

Drogi Menedżerze!

Poprzez ten darmowy moduł, zapraszam Cię do zagłębienia się w tematykę Akademii  Świadomego MenedżeraPoznasz tutaj trenerów, którzy pokażą Ci kilka podstawowych narzędzi do tego, jak stać się świadomym menedżerem. 

Każdy z trenerów bazując na osobistym doświadczeniu i drodze zawodowej, pokaże Ci kluczowe elementy pracy menedżera, a także zaprosi Cię do krótkiego zadania, ćwiczenia, które możesz od zaraz wprowadzać w życie. 

Jesteś ciekaw, co może się wydarzyć dalej? Kolejny etap drogi to Akademia Świadomego Menedżera. Poznaj jej formułę i dołącz do zamkniętej społeczności coraz bardziej świadomych menedżerów. Więcej o Akademii przeczytasz tutaj.

Dołącz do modułu "0" i poznaj Akademię Świadomego Menedżera!

Założycielka oraz trenerka Akademii

Beata Kapcewicz – mentor dla liderów i trenerów w obszarze skuteczności i marki osobistej. Uznawana za jedną z najbardziej doświadczonych i skutecznych trenerek w biznesie. Jedna z bardziej wyrazistych kobiet w polskim biznesie i na scenie rozwoju biznesowego. Wspiera firmy i przedsiębiorców w budowaniu strategii LOVEbrand.

Jest autorką książek i ekspertem w mediach z dziedziny biznesu, kariery, marki osobistej i przywództwa, która pomogła już tysiącom liderów i przedsiębiorców w Polsce budować strategie LOVEbrand, markę osobistą i skuteczne biznesy.

Twórczyni autorskich programów mentoringowych: BRANDrevolution, Trener Online i Mówca Online, z których skorzystało już tysiące przedsiębiorców.

Twórczyni własnej metodyki uczenia i założycielka Szkoły Świadomych i Skutecznych Trenerów L.A.T. opartej o innowacyjny program holistycznego podejścia do człowieka, biznesu i rozwoju.

Od 20 lat skutecznie prowadzi zespoły i współtworzy projekty biznesowe.
Prywatnie Szczęściara z wyboru, która nie wyobraża sobie życia bez podróży i nieustannego odkrywania świata i ludzi.