Skuteczne rozmowy rozwojowe. Potęga feedbacku 

3-godzinny warsztat online

Jak budować kulturę informacji zwrotnej w zespole…?

Dołącz do szkolenia
15 czerwca, godz. 14:00

Nasza rzeczywistość zawodowa się zmienia, potrzebujemy współpracy, żeby się rozwijać i z sukcesem, zwinnie przechodzić przez kolejne kryzysy. Żadna z praktyk nie ma tak istotnego wpływu na wyniki jak skuteczna informacja zwrotna. I czy nam się to podoba czy nie, bez feedbacku ludzie nie mogą się rozwijać.

Mimo, iż wielu menedżerów uważa, że feedback ma opanowany badania pokazują, że tak pięknie nie jest. Nadal sztuką jest umieć dawać feedback mądrze, by rozwijał, motywował i eliminował błędy.

ZAGADNIENIA PORUSZANE PODCZAS WARSZTATU:

Jak budować kulturę informacji zwrotnej w zespole?

Czym się różni feedback od feedforward?

Jak skutecznie poprowadzić rozmowę rozwojową?

Jak wykorzystać myślenie pytaniami w spotkaniach z pracownikami?

Kup już teraz!

 

Kupując miejsce na szkoleniu otrzymasz:

  • 3-godzinny warsztat online 15 czerwca 2021 r. w godz. 14:00 – 17:15,
  • dostęp do nagrania modułu przez 30 dni,
  • workbook – ćwiczenia i zadania dotyczące danego modułu,
  • inspiracje i rozwiązania od doświadczonych menedżerów.

Cena: 169 zł brutto

(cena obowiązuje tylko do 15 czerwca, od 16 czerwca cena za pojedyncze szkolenie to 299 zł, a za całą Akademię 2999 zł zamiast 1499 zł!)

Warsztat odbywa się w ramach Akademii Świadomego Menedżera. Chcesz poznać pełną formułę Akademii i wykupić dożywotni dostęp do materiałów w ramach 12 modułów i zamkniętej grupy dla menedżerów? Kliknij tutaj.

AGNIESZKA GRAD

Wiedzę z zakresu przywództwa zdobyła jako menedżer, gdzie przez ponad 20 lat z sukcesem prowadziła małe i duże zespoły. Zarządzała zespołem menedżerów, w którym promowała kulturę feedbacku nastawionego na wzrost.

Obecnie na stanowisku Dyrektora Zespołu Szkoleń w sektorze bankowym odpowiada za projektowanie rozwiązań rozwojowych organizacji liczącej kilka tysięcy pracowników.

Jako praktyk łączy wiedzę z zakresu zarządzania i psychologii, uczy jak w trudnych spotkaniach z pracownikiem, opanować emocje i efektywnie poprowadzić dialog.