HR Session Webinar

Przychodzi HR do Zarządu... czyli jak sprzedawać swoje wizje?

13.03.2019 (środa), godz. 9.30, prowadząca: Beata Kapcewicz

Czyli jak sprzedawać swoje wizje i uczynić Zarząd ambasadorem HR-u.

Czy Zarząd zrozumie HR-a, który czasem musi prezentować swoje wizje bez twardych, namacalnych danych?

I odwrotnie, czy HR umiejętnie przełoży wizję Zarządu na miękkie tematy? Wzajemne zrozumienie, odmienne style działania determinują poziom chemii miedzy HR-em a Zarządem.

Podczas marcowego webinarium HR Session poruszam tematy będące bolączką HR-u. Tematy bycia rozumianym i umiejętnego sprzedawania swoich wizji.

Bezpłatne szkolenie online.

Jeśli kobiety są z Wenus a mężczyźni z Marsa, jak przekuć tę zależność na język biznesu?

 Z jakiej planety wywodzi się HR, a z jakiej top-menedżerowie? 

Odmienność pomiędzy HR-em a Zarządem jest widoczna gołym okiem. I mimo coraz większej świadomości roli działu HR w zarządzaniu organizacjami, nadal HR bywa traktowany mało strategicznie i postrzegany jak przybysz z innej planety.

Weź udział w dyskusji na temat roli HR w relacjach z Zarządem. To ważny temat w codziennej pracy HR, który szuka sposobów znoszenia barier w zrozumieniu i komunikacji z menadżerami najwyższego szczebla.

Ile razy musisz walczyć o zgodę na działania, których nie da sie zmaterializować do postaci formatki w Excelu? Ile razy dostajesz odmowę, mimo tego, że wiesz, że odbije się to na biznesie. Ile razy czujesz bezsilność, bo Twoje argumenty „nie trafiają” nie dlatego, że nie mają sensu, ale dlatego, że rozwiązania wymagają zaawansowanych kompetencji? Jakich? O tym właśnie porozmawiamy!

Zapraszam na webinar o tym jak uczynić Zarząd ambasadorem HR-u, a HR ambasadorem Zarządu.

Podczas spotkania 13 marca porozmawiamy o takich aspektach:

Zarząd myśli o strategiach, biznesach i cyfrach, a HR o ludziach, procesach.

Zarząd oczekuje twardych danych, HR porusza się w świecie miękkich tematów.

Zarząd preferuje projekty krótkie, mało angażujące, wysoce rentowne. Programy HR wymagają zaangażowania i wielowątkowych działań.

Zarząd analizuje cyfry. HR widzi przed sobą człowieka.
Zarząd liczy na szybkie, pewne rezultaty, a HR w wielu obszarach jest niemierzalny, szczególnie w krótkim czasie.

Jak to zrobić, żeby się dogadać? Jak zbudować partnerską relację? Jak sprzedać swoje wizje? 

Pomimo dwóch różnych światów, odmiennego spojrzenia na zarządzanie organizacją, Zarząd nie może działać bez HR-u, a HR bez liderów. Jak połączyć ogień i wodę, racjonalizm i emocje, czerwony i niebieski? Kto w tej grze przyjmuje rolę kamienia, nożyc lub papieru?
Do zobaczenia 13 marca.

Spotkanie online poprowadzi:

Beata Kapcewicz

Doradca Zarządów i HR ds. rozwoju i strategii.

Pracuję z Zarządami i działami HR w zakresie strategii, rozwoju liderów i budowania kultury firmy, która stawia człowieka w centrum. Wspieram firmy w budowaniu strategii LOVEbrand i holistycznego podejścia do pracowników (wellbeing w środowisku pracy). Prowadzę programy rozwojowe dla liderów i Zarządów.

Nie tylko doradzam i szkolę. Na co dzień jestem także liderem, który mierzy się z tymi samymi wyzwaniami, co moi klienci. Szukam najlepszych rozwiązań, testuję i eksperymentuje. A potem najlepszymi praktykami dzielę się z uczestnikami moich programów. Pierwszą firmę założyłam 20 lat temu. Nie było łatwo, popełniłam wiele błędów. Ciągle się uczyłam, aż doszło do tego, że moja obecna firma – Grupa Momentum – jest spełnieniem moich marzeń i celów.

Zapisz się

i weź udział w bezpłatnym szkoleniu

Organizatorem szkolenia jest Momentum Way.
Łączymy nowoczesne formy szkoleniowe oparte na idei praktykowania wiedzy.

RegulaminPolityka prywatności

TOP